Pro anální potěšení: anální sady

Kuličky nejsou jedinou možností a jedinou pomůckou, kterou lze pro anální potěšení využívat. Anální sex lze uvodit různými způsoby a anální otvor roztáhnout také různými způsoby.

Jestliže si rádi užíváte jinak trochu nestandardní potěšení z análního styku, je potřeba nejprve dostatečně roztáhnout řitní otvor, který se jinak instinktivně při pokusech o proniknutí stahuje. Není totiž běžně zvyklý, že by něco pronikalo zvenčí dovnitř. K roztažení análního otvoru se běžně používají anální kolíky, obyčejně nevibrační. Vibrační jsou pak určeny především pro stimulaci, která je některým lidem příjemná. Dají se koupit rovnou celé anální sady, které pak obsahují kolíky nebo dokonce anální vibrátory různých velikostí, takže je lze střídat a postupně jít od menších do větších velikostí.

Zajímavou variantou je pak anální sada vibrační, která je obsáhlá a skládá se z pěti kusů, včetně análního vibrátoru, vajíčka, řetízku. Pomůcky v sadě jsou voděodolné, takže se dají používat také ve vaně.

This entry was posted on Středa, Červen 12th, 2013 at 18.20 and is filed under hlavní. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

 

Comments are closed.